page-header

O firme | O mne

 • O firme

  O nás

  Naša spoločnosť vznikla v roku 2006. V priebehu rokov sme sa venovali rôznym podnikateľským aktivitám. 

  Teraz je našou prioritou koučing a poradenstvo v oblasti podnikania a riadenia najmä malých a stredných firiem. 

  Taktiež prenajímame nehnuteľnosti, ktoré sú v našom vlastníctve. 

  Základnými hodnotami LISoM, s.r.o. sú najmä ľudský prístup ku všetkým partnerom, budovanie dlhodobých vzťahov a flexibilita pri zmenách. Stotožňujeme sa s myšlienkou, že skutočná realita je „žiť tu a teraz“, čo pre nás znamená, že naša cesta je naším cieľom.

 • O mne

  O mne

  Zuzana Lešová 

  Vaše sny a nápady pomôžem preniesť do reality a spustiť váš biznis.

  Som kouč v oblasti life, business a tímový koučing.  Pracujem aj so systémami. Pri koučingu využívam prvky z arte a aroma terapie. Práca kouča je mojím rozhodnutím, v tejto práci vidím zmysel a využitie svojho potenciálu. Keďže sama som v živote prešla niekoľkými životnými aj pracovnými zmenami, zameriavam sa najmä na podporu tých klientov, ktorí hľadajú, vytvárajú a budujú svoje nové ciele alebo prechádzajú významnými alebo menej významnými zmenami. 

  Som podnikateľka. Mala som viac firiem zameraných na rôzne oblasti – účtovníctvo a podnikateľské poradenstvo, nehnuteľnosti, prevádzka baru, a pod. Poznám dobre prostredie malých a stredných firiem, ich problémy ale aj možnosti rastu.

  Niekoľko rokov (mimo MD) som sa venovala rodine a deťom. Takže dôverne poznám aj tento uhol pohľadu a súvisiace radosti aj starosti.

  Bola som súčasťou rodinného podnikania. Ako člen projektového tímu som bola pri  vytváraní a implementácii procesov a štruktúr pri generačnej výmene a zmenami s tým súvisiacimi.

  Jednou z mojich srdcových záležitostí je spoločenská zodpovednosť. Navrhujem a spoluvytváram Projekty spoločenskej zodpovednosti tak, aby firmy pomáhali tam, kde je to pre nich dôležité, a spôsobom, ktorý je v súlade s ich hodnotami a kultúrou. 

  Ďalšou srdcovkou je práca pri nachádzaní nových vízií a cieľov firiem v 21. storočí, alebo presná identifikácia podstaty firiem. Zaujíma ma aj práca na zosúladení hodnôt a kultúry, so všetkými firemnými procesmi a dokumentami.

  Ako mentor som stála pri zrode a naplnení cieľov a snov mojich klientov a priateľov. Poskytujem podporu a inšpiráciu klientom pri začínaní, rozbehu alebo reštarte podnikania. A mám z toho veľkú radosť. 

  Spolu s Henrietou Lakatošovou sme otvorili k existujúcemu eshopu predajňu Nekonečno.sk – predajňu komiksov, Manga, POP figúrok a podobného sortimentu. Zároveň sme tým vytvorili priestor pre možnosť komunitného stretávania, mikro eventov (ako sú kvízy, besedy, krsty kníh, a pod.) a predajnej galérie.

  Spolu s Luciou Schweizer a Naďou Roštek sme založili firmu BLINDSPOT, ktorá zastrešuje naše spoločné projekty. Venujeme sa témam comliance, rozvoju leadershipu a presadzovaniu etických princípov a hodnôt v podnikaní. Prinášame na slovenský trh online platformu FLEXIEXPERT, ktorá spája skúsených špecialistov s firmami a umožňuje ich flexibilnú komerčnú spoluprácu.

   

Späť na začiatok strany