page-header

Ponuka projektov

Vyhotovíme vám

Individuálne projekty na mieru:

 • CSR programy na mieru – audit existujúcich, identifikovanie toho, čo je v súlade s hodnotami firmy, vypracovanie návrhu a implementácia nových aktivít
 • Hodnoty a vízie – audit deklarovaných hodnôt, identifikovanie tých, ktoré sú vo firme skutočne živé, prepojenie hodnôt s víziami a cieľmi spoločnosti    
 • Poradenstvo pri rozbiehaní/začínaní podnikania – mentoring (čím začať, ako pokračovať, koučing, čo je cieľom, zámerom, cieľové skupiny a ich potreby, postupnosť administratívnych a legislatívnych krokov, podnikateľský plán a rozpočet, atď.)
 • Generačné zmeny v rodinných firmách – koučing, projektové riadenie zmeny, súvislosti, práca s celou firmou pri akceptácii zmeny.
 • Podľa dohody

Cena za projekt:

Cena podľa dohody – vyplýva z náročnosti a predpokladanej dĺžky trvania projektu

 

Víkendové alebo týždňové tématické pobyty podľa dohody, napríklad:

Pobyty pre ženy s možnosťou využiť nasledujúce aktivity – koučing, artefiletika (tvorba a rozhovory o nej), bylinky, výlety, skupinový tanec, aromaterapia alebo miešanie vlastných olejov/krémov, kryštáloterapia, spoločné tématické varenie, a pod.

Pobyty pre mužov s možnosťou využiť aktivity  – koučing, arte a tvorba, fyzická práca, výlety, paintball, escape room a pod.

Pobyty pre tímy alebo záujmové skupiny s možnosťou ďalších aktivít – koučing, artefiletika, výlety, hry, spoločné varenie, paintball, escape room a pod.

Ubytovanie bude v Rodinnom dome v obci Svätý Kríž (viac info v Prenájom)

Maximálny počet účastníkov 14.

Cena za pobyt:

Cena bude určená dohodou podľa dĺžky pobytu, dohodnutých aktivít a počtu účastníkov.

Napíšte nám, čo by Vás zaujímalo

  Vyberte si z ponuky:*


  Ak ste človek, vyberte obrázok Dom.

  Späť na začiatok strany